3e Divisie - 2019 / 2020 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1Mae-Uku Darts15138571428
2DT Oriënt Express16136721326
3What's the Point15123721224
4Pretenders16119891122
5DT de Zandlôôper15117781020
6DT de Spinne1611098918
7Scumbags1510887816
8Duinerve Darts 3168812036
9Lou's Angels1687121612
10SPG 61686122612
11Het Spoort Niet1681127510
12DT Le Maire167413436
13Gompy II165914924

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

09-09-2019 tot 15-09-2019

donderdagDT de Spinne-Gompy II9 - 4
donderdagHet Spoort Niet-DT Le Maire10 - 3
vrijdagLou's Angels-Pretenders6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-What's the Point3 - 10
vrijdagSPG 6-Mae-Uku Darts3 - 10
vrijdagDT Oriënt Express-Scumbags7 - 6

week 38

16-09-2019 tot 22-09-2019

woensdagDT Le Maire-Duinerve Darts 32 - 11
donderdagDT de Spinne-Lou's Angels8 - 5
donderdagHet Spoort Niet-Gompy II5 - 8
vrijdagPretenders-DT de Zandlôôper6 - 7
vrijdagWhat's the Point-SPG 612 - 1
vrijdagMae-Uku Darts-DT Oriënt Express6 - 7

week 39

23-09-2019 tot 29-09-2019

woensdagGompy II-Duinerve Darts 38 - 5
vrijdagLou's Angels-Het Spoort Niet8 - 5
vrijdagSPG 6-DT Le Maire11 - 2
vrijdagDT Oriënt Express-What's the Point6 - 7
vrijdagPretenders-DT de Spinne9 - 4
vrijdagScumbags-DT de Zandlôôper8 - 5

week 40

30-09-2019 tot 06-10-2019

woensdagGompy II-SPG 64 - 9
woensdagDT Le Maire-DT Oriënt Express1 - 12
donderdagHet Spoort Niet-Pretenders3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 3-Lou's Angels7 - 6
vrijdagDT de Zandlôôper-DT de Spinne7 - 6
vrijdagMae-Uku Darts-Scumbags10 - 3

week 41

07-10-2019 tot 13-10-2019

donderdagDT de Spinne-Het Spoort Niet9 - 4
vrijdagLou's Angels-SPG 67 - 6
vrijdagDT Oriënt Express-Gompy II13 - 0
vrijdagDT de Zandlôôper-Mae-Uku Darts6 - 7
vrijdagPretenders-Duinerve Darts 37 - 6
vrijdagScumbags-What's the Point9 - 4

week 43

21-10-2019 tot 27-10-2019

woensdagDT Le Maire-Scumbags5 - 8
donderdagHet Spoort Niet-DT de Zandlôôper2 - 11
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Spinne6 - 7
vrijdagSPG 6-Pretenders2 - 11
vrijdagDT Oriënt Express-Lou's Angels10 - 3
vrijdagWhat's the Point-Mae-Uku Darts5 - 8

week 44

28-10-2019 tot 03-11-2019

woensdagGompy II-Scumbags3 - 10
donderdagDT de Spinne-SPG 69 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Het Spoort Niet6 - 7
vrijdagPretenders-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagWhat's the Point-DT de Zandlôôper8 - 5
vrijdagMae-Uku Darts-DT Le Maire11 - 2

week 45

04-11-2019 tot 10-11-2019

woensdagDT Le Maire-What's the Point6 - 7
donderdagDT de Spinne-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagSPG 6-Het Spoort Niet10 - 3
vrijdagMae-Uku Darts-Gompy II12 - 1
vrijdagScumbags-Lou's Angels5 - 8
vrijdagDuinerve Darts 3-DT de Zandlôôper3 - 10

week 46

11-11-2019 tot 17-11-2019

woensdagGompy II-What's the Point3 - 10
donderdagHet Spoort Niet-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagLou's Angels-Mae-Uku Darts3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 3-SPG 65 - 8
vrijdagDT de Zandlôôper-DT Le Maire11 - 2
vrijdagPretenders-Scumbags8 - 5

week 47

18-11-2019 tot 24-11-2019

woensdagDT Le Maire-Gompy II10 - 3
vrijdagSPG 6-DT de Zandlôôper4 - 9
vrijdagWhat's the Point-Lou's Angels8 - 5
vrijdagScumbags-DT de Spinne6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Oriënt Express4 - 9
vrijdagPretenders-Mae-Uku Darts5 - 8

week 49

02-12-2019 tot 08-12-2019

woensdagGompy II-DT de Zandlôôper3 - 10
donderdagDT de Spinne-Mae-Uku Darts6 - 7
donderdagHet Spoort Niet-Scumbags2 - 11
vrijdagLou's Angels-DT Le Maire9 - 4
vrijdagSPG 6-DT Oriënt Express1 - 12
vrijdagPretenders-What's the Point8 - 5

week 50

09-12-2019 tot 15-12-2019

woensdagGompy II-Lou's Angels6 - 7
woensdagDT Le Maire-Pretenders6 - 7
donderdagHet Spoort Niet-Mae-Uku Darts3 - 10
vrijdagWhat's the Point-DT de Spinne11 - 2
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Zandlôôper9 - 4
vrijdagDuinerve Darts 3-Scumbags3 - 10

week 51

16-12-2019 tot 22-12-2019

donderdagDT de Spinne-DT Le Maire6 - 7
donderdagHet Spoort Niet-What's the Point3 - 10
vrijdagLou's Angels-DT de Zandlôôper2 - 11
vrijdagDuinerve Darts 3-Mae-Uku Darts2 - 11
vrijdagSPG 6-Scumbags5 - 8
vrijdagPretenders-Gompy II10 - 3

week 3

13-01-2020 tot 19-01-2020

woensdagGompy II-DT de Spinne4 - 9
woensdagDT Le Maire-Het Spoort Niet5 - 8
vrijdagPretenders-Lou's Angels8 - 5
vrijdagWhat's the Point-Duinerve Darts 37 - 6
vrijdagMae-Uku Darts-SPG 69 - 4
vrijdagScumbags-DT Oriënt Express6 - 7

week 4

20-01-2020 tot 26-01-2020

woensdagGompy II-Het Spoort Niet3 - 10
vrijdagLou's Angels-DT de Spinne0 - 13
vrijdagDT de Zandlôôper-Pretenders8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 3-DT Le Maire4 - 9
vrijdagSPG 6-What's the Point2 - 11
vrijdagDT Oriënt Express-Mae-Uku Darts3 - 10

week 5

27-01-2020 tot 02-02-2020

woensdagDT Le Maire-SPG 66 - 7
donderdagHet Spoort Niet-Lou's Angels7 - 6
donderdagDT de Spinne-Pretenders7 - 6
vrijdagWhat's the Point-DT Oriënt Express8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 3-Gompy II11 - 2
vrijdagDT de Zandlôôper-Scumbags4 - 9

week 6

03-02-2020 tot 09-02-2020

donderdagDT de Spinne-DT de Zandlôôper4 - 9
vrijdagPretenders-Het Spoort Niet8 - 5
vrijdagLou's Angels-Duinerve Darts 37 - 6
vrijdagSPG 6-Gompy II9 - 4
vrijdagDT Oriënt Express-DT Le Maire9 - 4
vrijdagScumbags-Mae-Uku Darts4 - 9

week 8

17-02-2020 tot 23-02-2020

woensdagGompy II-DT Oriënt Express__-__
donderdagHet Spoort Niet-DT de Spinne__-__
vrijdagSPG 6-Lou's Angels__-__
vrijdagMae-Uku Darts-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagDuinerve Darts 3-Pretenders__-__
vrijdagWhat's the Point-Scumbags__-__

week 9

24-02-2020 tot 01-03-2020

donderdagDT de Spinne-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Het Spoort Niet__-__
vrijdagPretenders-SPG 6__-__
vrijdagLou's Angels-DT Oriënt Express__-__
vrijdagScumbags-DT Le Maire__-__
vrijdagMae-Uku Darts-What's the Point__-__

week 10

02-03-2020 tot 08-03-2020

woensdagDT Le Maire-Mae-Uku Darts__-__
donderdagHet Spoort Niet-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagSPG 6-DT de Spinne__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Pretenders__-__
vrijdagScumbags-Gompy II__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-What's the Point__-__

week 12

16-03-2020 tot 22-03-2020

woensdagGompy II-Mae-Uku Darts__-__
donderdagHet Spoort Niet-SPG 6__-__
vrijdagWhat's the Point-DT Le Maire__-__
vrijdagLou's Angels-Scumbags__-__
vrijdagDT Oriënt Express-DT de Spinne__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Duinerve Darts 3__-__

week 13

23-03-2020 tot 29-03-2020

woensdagDT Le Maire-DT de Zandlôôper__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Lou's Angels__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Het Spoort Niet__-__
vrijdagSPG 6-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagScumbags-Pretenders__-__
vrijdagWhat's the Point-Gompy II__-__

week 14

30-03-2020 tot 05-04-2020

woensdagGompy II-DT Le Maire__-__
donderdagDT de Spinne-Scumbags__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-SPG 6__-__
vrijdagLou's Angels-What's the Point__-__
vrijdagDT Oriënt Express-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Pretenders__-__

week 15

06-04-2020 tot 12-04-2020

woensdagDT Le Maire-Lou's Angels__-__
vrijdagMae-Uku Darts-DT de Spinne__-__
vrijdagScumbags-Het Spoort Niet__-__
vrijdagDT Oriënt Express-SPG 6__-__
vrijdagWhat's the Point-Pretenders__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Gompy II__-__

week 17

20-04-2020 tot 26-04-2020

donderdagDT de Spinne-What's the Point__-__
vrijdagLou's Angels-Gompy II__-__
vrijdagPretenders-DT Le Maire__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-DT Oriënt Express__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Het Spoort Niet__-__
vrijdagScumbags-Duinerve Darts 3__-__

week 18

27-04-2020 tot 03-05-2020

woensdagDT Le Maire-DT de Spinne__-__
woensdagGompy II-Pretenders__-__
vrijdagDT de Zandlôôper-Lou's Angels__-__
vrijdagWhat's the Point-Het Spoort Niet__-__
vrijdagMae-Uku Darts-Duinerve Darts 3__-__
vrijdagScumbags-SPG 6__-__