2e Divisie - 2019 / 2020 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1De Boemel12141151224
2DT Havenzicht129066918
3DT de Kruik 128571612
4Sportpub Goes 4128175816
5DT de Kruik 2128175714
6HCR de Zwaan 2128175714
7Duinerve Darts 4128076714
8Eetcafé Roots127779612
9Waku Waku127680510
10De Babbelaar127185612
11Triple Double Trouble125510124
12Pub 69124910724
13Van Luntereeeh124710912

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

09-09-2019 tot 15-09-2019

maandagEetcafé Roots-Van Luntereeeh9 - 4
dinsdagDT Havenzicht-Waku Waku7 - 6
vrijdagHCR de Zwaan 2-De Babbelaar11 - 2
vrijdagDT de Kruik 2-RCK 28 - 5
vrijdagSportpub Goes 4-De Boemel3 - 10
vrijdagTriple Double Trouble-Duinerve Darts 43 - 10

week 38

16-09-2019 tot 22-09-2019

maandagEetcafé Roots-HCR de Zwaan 28 - 5
maandagDe Boemel-DT Havenzicht11 - 2
dinsdagPub 69-Sportpub Goes 44 - 9
vrijdagDT de Kruik 2-Van Luntereeeh11 - 2
vrijdagDe Babbelaar-Triple Double Trouble6 - 7
vrijdagWaku Waku-Duinerve Darts 45 - 8

week 39

23-09-2019 tot 29-09-2019

dinsdagDT Havenzicht-Pub 6910 - 3
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT de Kruik 25 - 8
vrijdagSportpub Goes 4-RCK 27 - 6
vrijdagDe Babbelaar-Eetcafé Roots10 - 3
vrijdagWaku Waku-Triple Double Trouble8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 4-De Boemel0 - 13

week 40

30-09-2019 tot 06-10-2019

maandagDe Boemel-Waku Waku12 - 1
dinsdagRCK 2-DT Havenzicht6 - 7
dinsdagPub 69-Duinerve Darts 44 - 9
vrijdagDT de Kruik 2-De Babbelaar6 - 7
vrijdagTriple Double Trouble-Eetcafé Roots3 - 10
vrijdagVan Luntereeeh-Sportpub Goes 46 - 7

week 41

07-10-2019 tot 13-10-2019

dinsdagDT Havenzicht-Van Luntereeeh10 - 3
vrijdagHCR de Zwaan 2-Sportpub Goes 44 - 9
vrijdagTriple Double Trouble-De Boemel1 - 12
vrijdagWaku Waku-Pub 696 - 7
vrijdagDuinerve Darts 4-RCK 24 - 9
vrijdagDT de Kruik 2-Eetcafé Roots9 - 4

week 43

21-10-2019 tot 27-10-2019

dinsdagDT Havenzicht-HCR de Zwaan 210 - 3
dinsdagRCK 2-Waku Waku5 - 8
dinsdagPub 69-De Boemel0 - 13
vrijdagDT de Kruik 2-Triple Double Trouble8 - 5
vrijdagSportpub Goes 4-De Babbelaar10 - 3
vrijdagDuinerve Darts 4-Van Luntereeeh9 - 4

week 44

28-10-2019 tot 03-11-2019

maandagEetcafé Roots-Sportpub Goes 45 - 8
maandagDe Boemel-RCK 29 - 4
dinsdagPub 69-Triple Double Trouble4 - 9
vrijdagDe Babbelaar-DT Havenzicht7 - 6
vrijdagVan Luntereeeh-Waku Waku4 - 9
vrijdagHCR de Zwaan 2-Duinerve Darts 47 - 6

week 45

04-11-2019 tot 10-11-2019

maandagDe Boemel-Van Luntereeeh13 - 0
dinsdagDT Havenzicht-Eetcafé Roots7 - 6
dinsdagRCK 2-Pub 697 - 6
vrijdagSportpub Goes 4-DT de Kruik 24 - 9
vrijdagWaku Waku-HCR de Zwaan 23 - 10
vrijdagDuinerve Darts 4-De Babbelaar8 - 5

week 46

11-11-2019 tot 17-11-2019

maandagEetcafé Roots-Duinerve Darts 47 - 6
vrijdagHCR de Zwaan 2-De Boemel2 - 11
vrijdagDT de Kruik 2-DT Havenzicht5 - 8
vrijdagTriple Double Trouble-RCK 24 - 9
vrijdagDe Babbelaar-Waku Waku7 - 6
vrijdagVan Luntereeeh-Pub 696 - 7

week 47

18-11-2019 tot 24-11-2019

maandagDe Boemel-De Babbelaar12 - 1
dinsdagRCK 2-Van Luntereeeh9 - 4
dinsdagPub 69-HCR de Zwaan 23 - 10
vrijdagSportpub Goes 4-Triple Double Trouble7 - 6
vrijdagWaku Waku-Eetcafé Roots6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 4-DT de Kruik 27 - 6

week 49

02-12-2019 tot 08-12-2019

maandagEetcafé Roots-De Boemel1 - 12
vrijdagHCR de Zwaan 2-RCK 27 - 6
vrijdagSportpub Goes 4-DT Havenzicht6 - 7
vrijdagDe Babbelaar-Pub 699 - 4
vrijdagVan Luntereeeh-Triple Double Trouble8 - 5
vrijdagWaku Waku-DT de Kruik 29 - 4

week 50

09-12-2019 tot 15-12-2019

maandagDe Boemel-DT de Kruik 213 - 0
dinsdagRCK 2-De Babbelaar11 - 2
dinsdagPub 69-Eetcafé Roots1 - 12
vrijdagTriple Double Trouble-DT Havenzicht3 - 10
vrijdagVan Luntereeeh-HCR de Zwaan 25 - 8
vrijdagDuinerve Darts 4-Sportpub Goes 46 - 7

week 51

16-12-2019 tot 22-12-2019

maandagEetcafé Roots-RCK 25 - 8
dinsdagDT Havenzicht-Duinerve Darts 46 - 7
vrijdagHCR de Zwaan 2-Triple Double Trouble9 - 4
vrijdagDT de Kruik 2-Pub 697 - 6
vrijdagSportpub Goes 4-Waku Waku4 - 9
vrijdagDe Babbelaar-Van Luntereeeh12 - 1

week 3

13-01-2020 tot 19-01-2020

maandagDe Boemel-Sportpub Goes 4__-__
dinsdagRCK 2-DT de Kruik 2__-__
vrijdagDe Babbelaar-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-Eetcafé Roots__-__
vrijdagWaku Waku-DT Havenzicht__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Triple Double Trouble__-__

week 4

20-01-2020 tot 26-01-2020

dinsdagDT Havenzicht-De Boemel__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-Eetcafé Roots__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT de Kruik 2__-__
vrijdagTriple Double Trouble-De Babbelaar__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Pub 69__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Waku Waku__-__

week 5

27-01-2020 tot 02-02-2020

maandagEetcafé Roots-De Babbelaar__-__
maandagDe Boemel-Duinerve Darts 4__-__
dinsdagRCK 2-Sportpub Goes 4__-__
dinsdagPub 69-DT Havenzicht__-__
vrijdagDT de Kruik 2-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagTriple Double Trouble-Waku Waku__-__

week 6

03-02-2020 tot 09-02-2020

maandagEetcafé Roots-Triple Double Trouble__-__
dinsdagDT Havenzicht-RCK 2__-__
vrijdagDe Babbelaar-DT de Kruik 2__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Van Luntereeeh__-__
vrijdagWaku Waku-De Boemel__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-Pub 69__-__

week 8

17-02-2020 tot 23-02-2020

maandagDe Boemel-Triple Double Trouble__-__
maandagEetcafé Roots-DT de Kruik 2__-__
dinsdagPub 69-Waku Waku__-__
dinsdagRCK 2-Duinerve Darts 4__-__
vrijdagSportpub Goes 4-HCR de Zwaan 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-DT Havenzicht__-__

week 9

24-02-2020 tot 01-03-2020

maandagDe Boemel-Pub 69__-__
vrijdagTriple Double Trouble-DT de Kruik 2__-__
vrijdagDe Babbelaar-Sportpub Goes 4__-__
vrijdagHCR de Zwaan 2-DT Havenzicht__-__
vrijdagWaku Waku-RCK 2__-__
vrijdagVan Luntereeeh-Duinerve Darts 4__-__

week 10

02-03-2020 tot 08-03-2020

dinsdagDT Havenzicht-De Babbelaar__-__
dinsdagRCK 2-De Boemel__-__
vrijdagSportpub Goes 4-Eetcafé Roots__-__
vrijdagWaku Waku-Van Luntereeeh__-__
vrijdagTriple Double Trouble-Pub 69__-__
vrijdagDuinerve Darts 4-HCR de Zwaan 2__-__