Eredivisie - 2019 / 2020 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT Khamaan15166291530
2Bar de Belt16135731326
3Sportpub Goes 115125701122
4DC Ambiance1510986714
5Sportpub Goes 31688120510
6Bar American1685123816
7DC de Tukker1581114612
8RCK167912936
9DT Luctor Heinkenszand1577118612
10RCT 21475107510
11Duinerve Darts 11572123510

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

09-09-2019 tot 15-09-2019

woensdagDC Ambiance-RCK9 - 4
woensdagSportpub Goes 3-Sportpub Goes 16 - 7
vrijdagDT Khamaan-Bar American12 - 1
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DC de Tukker9 - 4

week 38

16-09-2019 tot 22-09-2019

maandagRCK-RCT 210 - 3
woensdagSportpub Goes 1-Bar de Belt6 - 7
woensdagSportpub Goes 3-DC Ambiance8 - 5
donderdagBar American-DT Luctor Heinkenszand11 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-DC de Tukker9 - 4

week 39

23-09-2019 tot 29-09-2019

woensdagSportpub Goes 3-RCT 25 - 8
donderdagBar American-DC de Tukker7 - 6
vrijdagDT Khamaan-RCK12 - 1
vrijdagBar de Belt-DC Ambiance9 - 4

week 40

30-09-2019 tot 06-10-2019

maandagRCK-DT Luctor Heinkenszand6 - 7
woensdagSportpub Goes 1-Duinerve Darts 113 - 0
woensdagSportpub Goes 3-DT Khamaan0 - 13
vrijdagBar de Belt-RCT 212 - 1

week 41

07-10-2019 tot 13-10-2019

woensdagDC Ambiance-Duinerve Darts 16 - 7
donderdagBar American-RCK8 - 5
vrijdagDT Khamaan-Bar de Belt9 - 4
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Sportpub Goes 37 - 6

week 43

21-10-2019 tot 27-10-2019

woensdagSportpub Goes 1-DC de Tukker6 - 7
woensdagSportpub Goes 3-Bar American9 - 4
vrijdagRCT 2-Duinerve Darts 110 - 3
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Bar de Belt5 - 8

week 44

28-10-2019 tot 03-11-2019

maandagRCK-DC de Tukker10 - 3
woensdagSportpub Goes 1-DC Ambiance7 - 6
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Khamaan3 - 10
vrijdagBar de Belt-Bar American11 - 2

week 45

04-11-2019 tot 10-11-2019

woensdagDC de Tukker-DC Ambiance7 - 6
woensdagSportpub Goes 3-RCK10 - 3
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Duinerve Darts 13 - 10

week 46

11-11-2019 tot 17-11-2019

woensdagSportpub Goes 1-DT Khamaan3 - 10
woensdagDC Ambiance-RCT 211 - 2
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 39 - 4
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar American4 - 9
vrijdagBar de Belt-RCK7 - 6

week 47

18-11-2019 tot 24-11-2019

woensdagSportpub Goes 3-Bar de Belt4 - 9
woensdagSportpub Goes 1-DT Luctor Heinkenszand10 - 3
vrijdagRCT 2-DC de Tukker8 - 5
vrijdagDT Khamaan-DC Ambiance8 - 5

week 49

02-12-2019 tot 08-12-2019

woensdagSportpub Goes 1-Bar American12 - 1
woensdagDC Ambiance-DT Luctor Heinkenszand6 - 7
vrijdagRCT 2-DT Khamaan0 - 13
vrijdagDuinerve Darts 1-RCK9 - 4
vrijdagBar de Belt-DC de Tukker12 - 1

week 50

09-12-2019 tot 15-12-2019

woensdagDC de Tukker-DT Khamaan1 - 12
woensdagSportpub Goes 3-Duinerve Darts 110 - 3
woensdagSportpub Goes 1-RCT 211 - 2
woensdagDC Ambiance-Bar American11 - 2
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-RCT 28 - 5

week 51

16-12-2019 tot 22-12-2019

woensdagSportpub Goes 1-RCK12 - 1
vrijdagRCT 2-Bar American6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar de Belt2 - 11
vrijdagDT Khamaan-DT Luctor Heinkenszand13 - 0

week 3

13-01-2020 tot 19-01-2020

maandagRCK-DC Ambiance3 - 10
woensdagDC de Tukker-DT Luctor Heinkenszand7 - 6
woensdagSportpub Goes 1-Sportpub Goes 39 - 4
donderdagBar American-DT Khamaan1 - 12

week 4

20-01-2020 tot 26-01-2020

woensdagDC de Tukker-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 310 - 3
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 15 - 8
vrijdagRCT 2-RCK8 - 5
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Bar American7 - 6

week 5

27-01-2020 tot 02-02-2020

maandagRCK-DT Khamaan2 - 11
woensdagDC Ambiance-Bar de Belt4 - 9
woensdagDC de Tukker-Bar American6 - 7
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 311 - 2

week 6

03-02-2020 tot 09-02-2020

vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 14 - 9
vrijdagRCT 2-Bar de Belt6 - 7
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 39 - 4
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-RCK6 - 7

week 8

17-02-2020 tot 23-02-2020

maandagRCK-Bar American6 - 7
woensdagSportpub Goes 3-DT Luctor Heinkenszand8 - 5
vrijdagBar de Belt-DT Khamaan4 - 9
vrijdagDuinerve Darts 1-DC Ambiance6 - 7

week 9

24-02-2020 tot 01-03-2020

woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 15 - 8
donderdagBar American-Sportpub Goes 38 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-RCT 28 - 5
vrijdagBar de Belt-DT Luctor Heinkenszand11 - 2

week 10

02-03-2020 tot 08-03-2020

woensdagDC de Tukker-RCK7 - 6
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 19 - 4
donderdagBar American-Bar de Belt4 - 9
vrijdagDT Khamaan-Duinerve Darts 113 - 0

week 12

16-03-2020 tot 22-03-2020

maandagRCK-Sportpub Goes 3__-__
woensdagDC Ambiance-DC de Tukker__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Luctor Heinkenszand__-__
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 1__-__

week 13

23-03-2020 tot 29-03-2020

maandagRCK-Bar de Belt__-__
woensdagSportpub Goes 3-DC de Tukker__-__
donderdagBar American-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 1__-__
vrijdagRCT 2-DC Ambiance__-__

week 14

30-03-2020 tot 05-04-2020

woensdagDC de Tukker-RCT 2__-__
woensdagDC Ambiance-DT Khamaan__-__
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Sportpub Goes 1__-__

week 15

06-04-2020 tot 12-04-2020

maandagRCK-Duinerve Darts 1__-__
woensdagDC de Tukker-Bar de Belt__-__
donderdagBar American-Sportpub Goes 1__-__
vrijdagDT Khamaan-RCT 2__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DC Ambiance__-__

week 17

20-04-2020 tot 26-04-2020

donderdagBar American-DC Ambiance__-__
vrijdagDT Khamaan-DC de Tukker__-__
vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 3__-__
vrijdagRCT 2-DT Luctor Heinkenszand__-__

week 18

27-04-2020 tot 03-05-2020

maandagRCK-Sportpub Goes 1__-__
donderdagBar American-RCT 2__-__
vrijdagBar de Belt-Duinerve Darts 1__-__
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DT Khamaan__-__