Eredivisie - 2019 / 2020 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT Khamaan10112181020
2Bar de Belt109040918
3Sportpub Goes 1108743714
4DC Ambiance10696136
5Sportpub Goes 310626848
6DT De Nieuwe Doelen105278510
7DT Luctor Heinkenszand105179510
8Duinerve Darts 110508048
9RCK10508024
10DC de Tukker10478336
11RCT 210458536

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

09-09-2019 tot 15-09-2019

woensdagDC Ambiance-RCK9 - 4
woensdagSportpub Goes 3-Sportpub Goes 16 - 7
vrijdagDT Khamaan-DT De Nieuwe Doelen12 - 1
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-DC de Tukker9 - 4

week 38

16-09-2019 tot 22-09-2019

maandagRCK-RCT 210 - 3
woensdagSportpub Goes 1-Bar de Belt6 - 7
woensdagSportpub Goes 3-DC Ambiance8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-DC de Tukker9 - 4
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-DT Luctor Heinkenszand11 - 2

week 39

23-09-2019 tot 29-09-2019

woensdagSportpub Goes 3-RCT 25 - 8
vrijdagDT Khamaan-RCK12 - 1
vrijdagBar de Belt-DC Ambiance9 - 4
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-DC de Tukker7 - 6

week 40

30-09-2019 tot 06-10-2019

maandagRCK-DT Luctor Heinkenszand6 - 7
woensdagSportpub Goes 1-Duinerve Darts 113 - 0
woensdagSportpub Goes 3-DT Khamaan0 - 13
vrijdagBar de Belt-RCT 212 - 1

week 41

07-10-2019 tot 13-10-2019

woensdagDC Ambiance-Duinerve Darts 16 - 7
vrijdagDT Khamaan-Bar de Belt9 - 4
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-RCK8 - 5
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Sportpub Goes 37 - 6

week 43

21-10-2019 tot 27-10-2019

woensdagSportpub Goes 1-DC de Tukker6 - 7
woensdagSportpub Goes 3-DT De Nieuwe Doelen9 - 4
vrijdagRCT 2-Duinerve Darts 110 - 3
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Bar de Belt5 - 8

week 44

28-10-2019 tot 03-11-2019

maandagRCK-DC de Tukker10 - 3
woensdagSportpub Goes 1-DC Ambiance7 - 6
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Khamaan3 - 10
vrijdagBar de Belt-DT De Nieuwe Doelen11 - 2

week 45

04-11-2019 tot 10-11-2019

woensdagDC de Tukker-DC Ambiance7 - 6
woensdagSportpub Goes 3-RCK10 - 3
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-Duinerve Darts 13 - 10

week 46

11-11-2019 tot 17-11-2019

woensdagSportpub Goes 1-DT Khamaan3 - 10
woensdagDC Ambiance-RCT 211 - 2
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 39 - 4
vrijdagDuinerve Darts 1-DT De Nieuwe Doelen4 - 9
vrijdagBar de Belt-RCK7 - 6

week 47

18-11-2019 tot 24-11-2019

woensdagSportpub Goes 3-Bar de Belt4 - 9
woensdagSportpub Goes 1-DT Luctor Heinkenszand10 - 3
vrijdagRCT 2-DC de Tukker8 - 5
vrijdagDT Khamaan-DC Ambiance8 - 5

week 49

02-12-2019 tot 08-12-2019

woensdagSportpub Goes 1-DT De Nieuwe Doelen12 - 1
woensdagDC Ambiance-DT Luctor Heinkenszand6 - 7
vrijdagRCT 2-DT Khamaan0 - 13
vrijdagDuinerve Darts 1-RCK9 - 4
vrijdagBar de Belt-DC de Tukker12 - 1

week 50

09-12-2019 tot 15-12-2019

woensdagDC de Tukker-DT Khamaan1 - 12
woensdagSportpub Goes 3-Duinerve Darts 110 - 3
woensdagSportpub Goes 1-RCT 211 - 2
woensdagDC Ambiance-DT De Nieuwe Doelen11 - 2
vrijdagDT Luctor Heinkenszand-RCT 28 - 5

week 51

16-12-2019 tot 22-12-2019

woensdagSportpub Goes 1-RCK12 - 1
vrijdagRCT 2-DT De Nieuwe Doelen6 - 7
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar de Belt2 - 11
vrijdagDT Khamaan-DT Luctor Heinkenszand13 - 0