Eredivisie - 2018 / 2019 - Statistieken

Klassement 180 Overzicht 100+ Finish

501 SINGLE 701 KOPPEL TacTics SINGLE

Team Statistieken

Klassement     THUIS UIT

Nr.TeamAantalVoorTegenWinstPunten
1DT Khamaan26280582550
2Sportpub Goes 126259792346
3DC de Tukker261981401938
4Bar de Belt261971411734
5Tramzicht261931451734
6DC Ambiance261901481734
7Sportpub Goes 3261781601428
8Duinerve Darts 1261771611428
9DT Aardenburg261601781224
10RCT 226137201816
11Bar American26112226612
12Manic Monday 1269923936
13RCK269724148
14HCR de Zwaan268924936

Programma / Uitslagen


Klik op de uitslag om naar het bijbehorende wedstrijdformulier te gaan.


week 37

10-09-2018 tot 16-09-2018

maandagRCK-DT Aardenburg6 - 7
woensdagDC Ambiance-Bar de Belt9 - 4
woensdagDC de Tukker-Manic Monday 112 - 1
woensdagSportpub Goes 1-Sportpub Goes 38 - 5
donderdagTramzicht-DT De Nieuwe Doelen8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-RCT 29 - 4
vrijdagDT Khamaan-HCR de Zwaan13 - 0

week 38

17-09-2018 tot 23-09-2018

maandagManic Monday 1-Sportpub Goes 10 - 13
dinsdagHCR de Zwaan-RCK7 - 6
woensdagDC Ambiance-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDC de Tukker-Bar de Belt10 - 3
woensdagSportpub Goes 3-DT Khamaan3 - 10
vrijdagRCT 2-Tramzicht5 - 8
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-DT Aardenburg8 - 5

week 39

24-09-2018 tot 30-09-2018

maandagRCK-Sportpub Goes 32 - 11
maandagManic Monday 1-DT Khamaan1 - 12
woensdagDT Aardenburg-Tramzicht3 - 10
woensdagDC Ambiance-RCT 211 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-DC de Tukker9 - 4
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 13 - 10
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-HCR de Zwaan8 - 5

week 40

01-10-2018 tot 07-10-2018

maandagManic Monday 1-RCK4 - 9
dinsdagHCR de Zwaan-DT Aardenburg6 - 7
woensdagDC de Tukker-RCT 210 - 3
woensdagSportpub Goes 1-Duinerve Darts 110 - 3
woensdagSportpub Goes 3-DT De Nieuwe Doelen8 - 5
donderdagTramzicht-DC Ambiance5 - 8
vrijdagBar de Belt-DT Khamaan1 - 12

week 41

08-10-2018 tot 14-10-2018

maandagRCK-Bar de Belt3 - 10
woensdagDC Ambiance-DC de Tukker6 - 7
woensdagDT Aardenburg-Sportpub Goes 33 - 10
donderdagTramzicht-HCR de Zwaan10 - 3
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Khamaan4 - 9
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 13 - 10
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-Manic Monday 15 - 8

week 43

22-10-2018 tot 28-10-2018

maandagRCK-Duinerve Darts 12 - 11
maandagManic Monday 1-DT Aardenburg5 - 8
woensdagDC de Tukker-Tramzicht8 - 5
woensdagSportpub Goes 1-DC Ambiance9 - 4
woensdagSportpub Goes 3-HCR de Zwaan13 - 0
vrijdagDT Khamaan-RCT 212 - 1
vrijdagBar de Belt-DT De Nieuwe Doelen8 - 5

week 44

29-10-2018 tot 04-11-2018

dinsdagHCR de Zwaan-Manic Monday 15 - 8
woensdagDC Ambiance-DT Khamaan1 - 12
woensdagSportpub Goes 1-DC de Tukker5 - 8
woensdagSportpub Goes 3-Tramzicht5 - 8
woensdagDT Aardenburg-Bar de Belt3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 1-DT De Nieuwe Doelen10 - 3

week 45

05-11-2018 tot 11-11-2018

maandagRCK-DC Ambiance2 - 11
maandagManic Monday 1-Sportpub Goes 34 - 9
dinsdagHCR de Zwaan-Bar de Belt6 - 7
donderdagTramzicht-Sportpub Goes 17 - 6
vrijdagDT Khamaan-DC de Tukker10 - 3
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-RCT 27 - 6
vrijdagDuinerve Darts 1-DT Aardenburg6 - 7
vrijdagRCT 2-RCK10 - 3

week 46

12-11-2018 tot 18-11-2018

woensdagDC de Tukker-RCK9 - 4
woensdagSportpub Goes 1-DT Khamaan8 - 5
woensdagDC Ambiance-DT De Nieuwe Doelen10 - 3
donderdagTramzicht-Manic Monday 111 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-HCR de Zwaan10 - 3
vrijdagRCT 2-DT Aardenburg5 - 8
vrijdagBar de Belt-Sportpub Goes 35 - 8

week 47

19-11-2018 tot 25-11-2018

maandagRCK-Sportpub Goes 10 - 13
maandagManic Monday 1-Bar de Belt5 - 8
dinsdagHCR de Zwaan-RCT 25 - 8
woensdagSportpub Goes 3-Duinerve Darts 19 - 4
woensdagDT Aardenburg-DC Ambiance3 - 10
woensdagDC de Tukker-DT De Nieuwe Doelen13 - 0
vrijdagDT Khamaan-Tramzicht9 - 4

week 49

03-12-2018 tot 09-12-2018

woensdagDC Ambiance-HCR de Zwaan11 - 2
woensdagDC de Tukker-DT Aardenburg3 - 10
woensdagSportpub Goes 1-DT De Nieuwe Doelen12 - 1
vrijdagDuinerve Darts 1-Manic Monday 19 - 4
vrijdagDT Khamaan-RCK13 - 0
vrijdagRCT 2-Sportpub Goes 35 - 8
vrijdagBar de Belt-Tramzicht6 - 7

week 50

10-12-2018 tot 16-12-2018

maandagManic Monday 1-RCT 26 - 7
dinsdagHCR de Zwaan-DC de Tukker3 - 10
woensdagSportpub Goes 3-DC Ambiance6 - 7
woensdagDT Aardenburg-Sportpub Goes 13 - 10
donderdagTramzicht-RCK11 - 2
vrijdagBar de Belt-Duinerve Darts 18 - 5
vrijdagDT Khamaan-DT De Nieuwe Doelen10 - 3

week 51

17-12-2018 tot 23-12-2018

maandagRCK-DT De Nieuwe Doelen9 - 4
woensdagDC Ambiance-Manic Monday 110 - 3
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 313 - 0
woensdagSportpub Goes 1-HCR de Zwaan12 - 1
woensdagDT Aardenburg-DT Khamaan2 - 11
vrijdagDuinerve Darts 1-Tramzicht5 - 8
vrijdagRCT 2-Bar de Belt3 - 10

week 3

14-01-2019 tot 20-01-2019

maandagManic Monday 1-DC de Tukker5 - 8
dinsdagHCR de Zwaan-DT Khamaan3 - 10
woensdagSportpub Goes 3-Sportpub Goes 14 - 9
woensdagDT Aardenburg-RCK7 - 6
vrijdagRCT 2-Duinerve Darts 15 - 8
vrijdagBar de Belt-DC Ambiance10 - 3
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-Tramzicht1 - 12
vrijdagDT Khamaan-Manic Monday 113 - 0

week 4

21-01-2019 tot 27-01-2019

maandagRCK-HCR de Zwaan3 - 10
woensdagSportpub Goes 1-Manic Monday 113 - 0
woensdagDT Aardenburg-DT De Nieuwe Doelen12 - 1
donderdagTramzicht-RCT 28 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-DC Ambiance11 - 2
vrijdagBar de Belt-DC de Tukker11 - 2
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 311 - 2

week 5

28-01-2019 tot 03-02-2019

dinsdagHCR de Zwaan-DT De Nieuwe Doelen7 - 6
woensdagDC de Tukker-Duinerve Darts 18 - 5
woensdagSportpub Goes 3-RCK11 - 2
woensdagSportpub Goes 1-Bar de Belt8 - 5
donderdagTramzicht-DT Aardenburg6 - 7
vrijdagRCT 2-DC Ambiance7 - 6

week 6

04-02-2019 tot 10-02-2019

maandagRCK-Manic Monday 18 - 5
woensdagDC Ambiance-Tramzicht10 - 3
woensdagDT Aardenburg-HCR de Zwaan12 - 1
vrijdagRCT 2-DC de Tukker4 - 9
vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 14 - 9
vrijdagDT Khamaan-Bar de Belt13 - 0
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-Sportpub Goes 37 - 6

week 8

18-02-2019 tot 24-02-2019

maandagManic Monday 1-DT De Nieuwe Doelen4 - 9
dinsdagHCR de Zwaan-Tramzicht1 - 12
woensdagDC de Tukker-DC Ambiance8 - 5
woensdagSportpub Goes 1-RCT 211 - 2
woensdagSportpub Goes 3-DT Aardenburg7 - 6
vrijdagDT Khamaan-Duinerve Darts 112 - 1
vrijdagBar de Belt-RCK10 - 3

week 9

25-02-2019 tot 03-03-2019

dinsdagHCR de Zwaan-Sportpub Goes 33 - 10
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 12 - 11
woensdagDT Aardenburg-Manic Monday 19 - 4
donderdagTramzicht-DC de Tukker6 - 7
vrijdagRCT 2-DT Khamaan3 - 10
vrijdagDuinerve Darts 1-RCK11 - 2
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-Bar de Belt2 - 11

week 10

04-03-2019 tot 10-03-2019

maandagRCK-RCT 23 - 10
maandagManic Monday 1-HCR de Zwaan8 - 5
woensdagDC de Tukker-Sportpub Goes 14 - 9
donderdagTramzicht-Sportpub Goes 38 - 5
vrijdagDT Khamaan-DC Ambiance12 - 1
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-Duinerve Darts 16 - 7
vrijdagBar de Belt-DT Aardenburg8 - 5

week 11

11-03-2019 tot 17-03-2019

woensdagDC de Tukker-DT Khamaan3 - 10
woensdagDC Ambiance-RCK10 - 3
woensdagSportpub Goes 1-Tramzicht11 - 2
woensdagSportpub Goes 3-Manic Monday 19 - 4
woensdagDT Aardenburg-Duinerve Darts 15 - 8
vrijdagBar de Belt-HCR de Zwaan13 - 0
vrijdagRCT 2-DT De Nieuwe Doelen4 - 9

week 13

25-03-2019 tot 31-03-2019

maandagRCK-DC de Tukker5 - 8
maandagManic Monday 1-Tramzicht5 - 8
dinsdagHCR de Zwaan-Duinerve Darts 12 - 11
woensdagDT Aardenburg-RCT 210 - 3
woensdagSportpub Goes 3-Bar de Belt5 - 8
vrijdagDT Khamaan-Sportpub Goes 17 - 6
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-DC Ambiance3 - 10

week 14

01-04-2019 tot 07-04-2019

woensdagSportpub Goes 1-RCK13 - 0
woensdagDC Ambiance-DT Aardenburg7 - 6
donderdagTramzicht-DT Khamaan6 - 7
vrijdagBar de Belt-Manic Monday 111 - 2
vrijdagDuinerve Darts 1-Sportpub Goes 39 - 4
vrijdagRCT 2-HCR de Zwaan11 - 2
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-DC de Tukker5 - 8

week 15

08-04-2019 tot 14-04-2019

maandagManic Monday 1-Duinerve Darts 15 - 8
maandagRCK-DT Khamaan1 - 12
dinsdagHCR de Zwaan-DC Ambiance6 - 7
woensdagDT Aardenburg-DC de Tukker6 - 7
woensdagSportpub Goes 3-RCT 27 - 6
donderdagTramzicht-Bar de Belt4 - 9
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-Sportpub Goes 10 - 13

week 16

15-04-2019 tot 21-04-2019

maandagRCK-Tramzicht6 - 7
woensdagDC Ambiance-Sportpub Goes 38 - 5
woensdagDC de Tukker-HCR de Zwaan11 - 2
woensdagSportpub Goes 1-DT Aardenburg8 - 5
vrijdagDuinerve Darts 1-Bar de Belt1 - 12
vrijdagRCT 2-Manic Monday 18 - 5
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-DT Khamaan0 - 13

week 18

29-04-2019 tot 05-05-2019

maandagManic Monday 1-DC Ambiance1 - 12
dinsdagHCR de Zwaan-Sportpub Goes 11 - 12
woensdagSportpub Goes 3-DC de Tukker8 - 5
donderdagTramzicht-Duinerve Darts 19 - 4
vrijdagBar de Belt-RCT 26 - 7
vrijdagDT De Nieuwe Doelen-RCK6 - 7
vrijdagDT Khamaan-DT Aardenburg12 - 1